Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

univerzitnÍ futsalová liga

Studenti Vysoké školy zdravotnické se od akademického roku 2021/2022 účastní Univerzitní futsalové ligy,  která je zastřešena Českou asociací univerzitního sportu (ČAUS). Ta sdružuje zejména vysokoškolské sportovní kluby. Řídící složkou soutěží pro akademiky je v ČR Komise futsalu ČAUS. ČAUS aktivně spolupracuje s Komisí futsalu Fotbalové asociace České republiky.

 

Na základě výsledků z akademického roku 2022/23 byl tým VŠZ nucen sehrát kvalifikační utkání pro potvrzení své příslušnosti v Univerzitní futsalové lize, které se konalo na domácím hřišti (Pod Jiliskou) 17.  ledna  2024. Našim borcům se podařilo proti týmu VŠTE České Budějovice své místo v UFL s výsledkem 5:3 potvrdit a v rozlosování získat skupinu Čechy sever, kde se utkáme s tými: ČVUT Praha, ZČU Plzeň, UK Plzeň a UJEP Ústí nad Labem.

 

 

Zprávy z Univerzitní futsalové ligy

 

 

UFL Čechy sever 2024 - Vysoká škola zdravotnická 

Datum Čas Domácí Hosté Hala
5. březen 2024 20:45 VŠZ ZČU Plzeň Pod Juliskou 4, Praha 6 - Dejvice
19. března 2024 20:45 ČVUT VŠZ Pod Juliskou 4, Praha 6 - Dejvice
24. dubna 2024 19:15 VŠZ UK Plzeň Pod Juliskou 4, Praha 6 - Dejvice
6. května 2024 18:00 UJEP  VŠZ SH UJEP, Resslova 5903, Ústí nad Labem

 

ČVUT Praha - České vysoké učení technické Praha

UJEP Ústí nad Labem - Univerzitní J. E. Purkyně Ústí nad Labem

UK Plzeň - Univerzita Karlova Plzeň

VŠZ - Vysoká škola zdravotnická

ZČU - Zápodočeská univerzita

 

 

 

Ve středu 17. ledna 2024 proběhl kvalifikační zápas mezi týmem Vysoké školy zdravtnické (VŠZ) a Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE).

Číst více...

Ve čtvrtek 13. dubna proběhlo 3. kola Univerzitní futsalové ligy. Zápas probíhal v hale Západočeské univerzity v Plzni a utkala se Západočeská univerzita (ZČU) v roli domácích s Vysokou školou zdravotnickou (VŠZ) v roli hostů.

Číst více...

Ve středu 22. března 2023 proběhlo 2. kola Univerzitní futsalové ligy ve sportovní hale ČVUT Juliska, kde se utkal tým Vysoké školy zdravotnické (VŠZ) v roli domácích s borci Univerzity Karlovy (UK).

Číst více...

Ve středu 11. května proběhlo poslední utkání základní části tabulky UFL Čechy – jih. Zatímco Jihočeská univerzita (JU) nelítostně vede tuto část soutěže, Vysoká škola zdravotnická (VŠZ) se nachází v druhém poli tabulky.

Číst více...

Ve úterý 20. dubna proběhlo 3. kola Univerzitní futsalové ligy. Zápas probíhal v hale Západočeské univerzity v Plzni a utkala se Univerzita Karlova Plzeň (UK Plzeň) v roli domácích s Vysokou školou zdravotnickou (VŠZ) v roli hostů.

Číst více...

Ve středu 6. dubna proběhlo 2. kola Univerzitní futsalové ligy ve sportovní hale ČVUT Juliska, kde se utkal tým Vysoké školy zdravotnické (VŠZ) v roli domácích s borci plzeňské Západočeské univerzity (ZČU).

Číst více...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign