Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

2023 ZAČÁTEK NOVÉ SEZÓNY

Ve středu 22. března 2023 proběhlo 2. kola Univerzitní futsalové ligy ve sportovní hale ČVUT Juliska, kde se utkal tým Vysoké školy zdravotnické (VŠZ) v roli domácích s borci Univerzity Karlovy (UK).

V letošní sezoně má Vysoká škola zdravotnická téměř úplně nový tým, složený hlavně ze studentů studijního programu Fyzioterapie.

První poločas byl z herního pohledu velmi vyrovnaný, gólové šance byly na obou stranách. Hráči VŠZ si plnili své povinnosti a po kvalitní kombinační hře se dostávali i do nadějných koncovek.

VŠZ inkasovala nešťastně poprvé až v závěru prvního poločasu.

Druhý poločas byl z herního pohledu úplně jiný. Hráči UK změnili organizaci své hry a začali nás svou kvalitní kombinační hrou přehrávat, což se začalo projevovat i na skóre zápasu, které bylo ve finále velmi kruté.

Pro většinu hráčů VŠZ to byla první velká futsalová zápasová zkušenost. Hlavně první poločas ukázal ambice tohoto mladého týmu, který má velkou chuť se zlepšovat.

 

Výsledek:

VŠZ:UK - 0:9 (0:1)

 

Sestava:

VŠZ: Lazarev – Hluboček (K) – Křivánek – Novák – Kochánek  Havrda – Chochola – Kunc – Horňák – Hozman – Berger - Zareafifi

UK: Dřevojan – Ploc (K) – Habart – Král – Chalupa – Hucek – Nekvasil - Dumbrovský

 

Ohlasy:

Havrda Filip (VŠZ)

„Skóre dnešního zápasu bylo sice jednoznačné, ale my jsme šli do zápasu v roli outsidera, takže jsme vlastně neměli co ztratit. První poločas dobrý výkon, jenom 1:0 pro Univerzitu Karlovu. V druhém poločase se nám to do obrany rozpadlo, možná jsme nebyli úplně perfektně připravení po kondiční stránce. Ale náš cíl byl si zápas užít, někteří kluci dnes hráli poprvé nebo podruhé futsal, takže za ty 2-3 tréninky udělali super pokrok. Budeme se šetřit na další zápasy a snad se nám povede zabodovat.“

 

Ploc David (UK)

„Dnešní zápas, i když výsledek vypadá tak jak vypadá, devět nula pro nás, tak začátek se nejevil vůbec jednoduše. Musím pochválit soupeře, že proti posledním dvěma rokům se výrazně hráčsky zvedl. Bylo to ze začátku nervózní, až vyrovnané. Ale my jsme od začátku věděli, že když budeme hrát nás futsal, který trénujeme, tak že zvítězíme. A nakonec si myslím, že celý druhý poločas byl v naší režii.“

Sdílet na Facebook
Zpět...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign