Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

2022 Zápas plný zvratů

Ve středu 6. dubna proběhlo 2. kola Univerzitní futsalové ligy ve sportovní hale ČVUT Juliska, kde se utkal tým Vysoké školy zdravotnické (VŠZ) v roli domácích s borci plzeňské Západočeské univerzity (ZČU).

Ve středečním utkání 2. kola Univerzitní futsalové ligy se ve sportovní hale ČVUT Juliska utkal tým Vysoké školy zdravotnické (VŠZ) v roli domácích s borci plzeňské Západočeské univerzity (ZČU). Hráči z VŠZ zahájili neuvěřitelným trhákem, kdy v 15. minutě zápasu vedli 4:0. Zpočátku nesmělí Západočeši už ke konci první poloviny zmobilizovali své síly a hvizd rozhodčího půlil zápas za stavu 4:3. VŠZ se podařilo na začátku druhé půle zvýšit náskok ještě na 5:3, v té chvíli však hráči ZČU výrazně zrychlili hru a zvýšili tlak na bránu soupeře. Během neuvěřitelných 3 minut se jim podařilo nejen vyrovnat, ale dokonce otočit skóre na 5:6. Borci ze ZČU pokračovali ve své krasojízdě zvýšením vedení o další gól na 5:7, kluci z VŠZ i za nepříznivého stavu stále bojovali. Podařilo se jim dokonce kontaktním gólem stáhnout náskok o jednu branku. Západočeši se však rozhodli již nic neponechat náhodě a rychlými dvěma brankami pojistili své vedení, které již udrželi až do konce zápasu. Oba týmy předvedli parádní, dynamický, taktický a divácky atraktivní výkon a ZČU velká gratulace k výhře.

 

 

Ohlasy po utkání:

 

Dominik Hrouda (kapitán ZČU): „Dnešní zápas pro nás byl strašně těžký. Byl to těžký soupeř. Nepovedl se nám vstup do zápasu, rychle jsme inkasovali. Nemohli jsme se chytnout. Potom jsme hru zklidnili, takže jsme lehce korigovali. Ve druhý půli jsme naštěstí otočili a dovedli zápas do vítězného konce."

 

Radim Hluboček (kapitán VŠZ): „Parádně jsme si zahráli. Do zápasu se promítla tréninková příprava. Moc pěkný zápas. Bohužel nám nestačily síly na udržení zápasu do vítězného konce."

 

Trenér VŠZ František Kunc: „Měli jsme opravdu parádní vstup do utkání. Soupeř nebyl schopen zachytávat naše rychlé kombinační akce. Celoplošná kombinační hra nás ovšem stála hodně sil. V druhé polovině prvního poločasu soupeř hru zklidnil a výborným pohybem se dostal až ke kontaktní brance. Snažili jsme se oddechovým časem soupeře trochu zpomalit, což se podařilo pouze ale částečně. Nástup do druhého poločasu byl opět z naší strany více než vydařený. Dali jsme branku a herně jsme soupeře opět přehrávali. Bohužel soupeř dokázal hru ještě zrychlit, na což jsme již nenašli odpověď. Hráči VŠZ podali opravdu velmi dobrý výkon, technicky ani herně za soupeřem určitě nezaostávali, dokonce si dovolím říci, že byli v úsecích zápasu lepším týmem. O výsledku nakonec rozhodla o trochu lepší kondiční připravenost soupeře. Děkuji svým hráčům za velice zajímavý a dramatický zápas a výborný výkon, za který se určitě nemusí stydět a který byl i velkým příslibem do budoucna."

 

VŠZ - ZČU 6:9 (4:3)

 

VŠZ: Sládek (1), Hluboček (6), Bláha (11), Skučko (10), Horňák (14), Novák (8), Balaščák (9), Karnet (5)

 

ZČU: Pícha (1), Račak (4), Kučera (5), Dvořák (7), Lhoták (8), Benda (9), Hrouda (12), Šupík (14)

 

Branky: 1´ Hluboček (Novák), 7´ Karnet (Novák), 11´ Novák (Bláha), 15´ Bláha, 17´ Kučera (Lhoták), 21´ Račak, 25´ Račak (Dvořák), 26´ Bláha (Hluboček), 30´ Račak (Lhoták), 32´ Kučera (Hrouda), 34´ Benda (Dvořák), 43´ Lhoták (Benda), 44´ Hluboček (Novák), 45´ Kučera, 48´ Kučera (Račák)

Sdílet na Facebook
Zpět...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign