Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

Konference

19. mezinárodní vědecká konference Vysoké školy zdravotnické na téma eHealth, telemedicína a informace v ošetřovatelské péči se konala v budově školy v termínu 30. dubna 2024.

Číst více...

18. mezinárodní vědcká konference Vysoké školy zdravotnické na téma Etické aspekty ošetřovatelské péče se konala v budově školy v termínu 13. dubna 2023.

Číst více...

17. mezinárodní vědcká konference Vysoké školy zdravotnické na téma Multikulturní ošetřovatelství v perspektivě aktuální situace se v roce 2022 konala virtuálně.

Číst více...

16. mezinárodní vědcká konference Vysoké školy zdravotnické se v roce 2021 z důvodů opakované covidové pandemie konala pouze distanční formou.

Číst více...

15. mezinárodní konference Vysoké školy zdravotnické zaměřená na aktuální situaci v psychiatrickém ošetřovatelství. Konference byla bohužel z důvodu nepříznivé pandemické situace zrušena.

Číst více...

14. mezinárodní vědecká konference pořádaná Vysokou školou zdravotnickou ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem, Dialogem Jessenius a VŠTVS Palestra.

Číst více...

13. mezinárodní vědecká konference pořádaná Vysokou školou zdravotnickou společně s VŠTVS Palestra, Státním zdravotním ústavem, Českou asociací sester, společností Linet a Cadenza.

Číst více...

12. mezinárodní vědecká konference Vysoké školy zdravotnické pořádaná ve spolupráci s EUC klinikou, VŠTVS Palestra, Státním zdravotním ústavem a Českou asosciací sester.

Číst více...

11. mezinárodní vědecká konference s podtitulem STOP násilí ve zdravotnictví, kterou pořádala nezisková organizace ROSA a VŠZ za podpory Norských fondů a Nadace Open Society Fund.

Číst více...

10. mezinárodní vědecká konference, kterou pořádala Vysoká škola zdravotnická ve spolupráci s VŠTVS Palestra. Konference k příležitosti 10. výročí založení školy.

Číst více...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign