Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

Konference

18. mezinárodní vědcká konference Vysoké školy zdravotnické na téma Etické aspekty ošetřovatelské péče se koná v budově školy v termínu 13. dubna 2023.

Číst více...

17. mezinárodní vědcká konference Vysoké školy zdravotnické na téma Multikulturní ošetřovatelství v perspektivě aktuální situace se v roce 2022 konala virtuálně.

Číst více...

16. mezinárodní vědcká konference Vysoké školy zdravotnické se v roce 2021 z důvodů opakované covidové pandemie konala pouze distanční formou.

Číst více...

15. mezinárodní konference Vysoké školy zdravotnické zaměřená na aktuální situaci v psychiatrickém ošetřovatelství. Konference byla bohužel z důvodu nepříznivé pandemické situace zrušena.

Číst více...

14. mezinárodní vědecká konference pořádaná Vysokou školou zdravotnickou ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem, Dialogem Jessenius a VŠTVS Palestra.

Číst více...

13. mezinárodní vědecká konference pořádaná Vysokou školou zdravotnickou společně s VŠTVS Palestra, Státním zdravotním ústavem, Českou asociací sester, společností Linet a Cadenza.

Číst více...

12. mezinárodní vědecká konference Vysoké školy zdravotnické pořádaná ve spolupráci s EUC klinikou, VŠTVS Palestra, Státním zdravotním ústavem a Českou asosciací sester.

Číst více...

11. mezinárodní vědecká konference s podtitulem STOP násilí ve zdravotnictví, kterou pořádala nezisková organizace ROSA a VŠZ za podpory Norských fondů a Nadace Open Society Fund.

Číst více...

10. mezinárodní vědecká konference, kterou pořádala Vysoká škola zdravotnická ve spolupráci s VŠTVS Palestra. Konference k příležitosti 10. výročí založení školy.

Číst více...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5
IČ: 272 35 530
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign