Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

Malta (květen 2023)

JAZYKOVÝ POBYT

PhDr. Jana Kocurová a Bc. Táňa Kalinová

21.-27. 5. 2023

MALTA

Malta, studijní jazykový pobyt v rámci projektu ERASMUS

 

V květnu, ve dnech 21. – 27.5. 2023, jsme s kolegyní PhDr. Janou Kocurovou absolvovaly 5denní kurz angličtiny v jazykové škole Maltalingua Limited v přímořském městečku St. Julians na Maltě.

 

Měly jsme možnost procvičit si a zdokonalit se v anglické konverzaci. Nejen na společných učebních lekcích v dopoledních hodinách, ale i při dalších formálních a neformálních akcích, pořádaných touto školou v odpoledních, podvečerních časech nebo při dalších setkání s ostatními studenty školy z různých států mimo školu.

 

Každá z nás byla v jiné studijní skupině, což bylo zároveň velkou výhodou. Jako Češky jsme byly ve své skupině jediné. Velmi nás obohacovalo setkání a sdílení se s lidmi z různých států Evropy a Asie.

 

Milým zjištěním pro mne bylo i to, že jsem byla zařazena do skupiny studentek, ve které bylo 5 kolegyň vyučujících na různých typech vysokých škol, 1 zdravotní sestra a 1 sportovní trenérka. Tak jsme našly mnoho společných témat pro sdílení.

 

Ubytovaní jsme měly zajištěné přes jazykovou školu, což jsme následně velmi ocenily. Byla to dobrá volba. Bydlely jsme ve větším společném apartmánu v blízkosti školy a turistického centra, nedaleko od moře. Společně s námi apartmán sdílely ještě 2 studentky z Francie a 1 studentka z Japonska. Takže další příležitost, jak angličtinu procvičovat. Přátelská a veselá atmosféra panovala i zde.

 

Volný odpolední čas jsme trávily buď výlety po městě a jeho blízkém okolí nebo na pláži. Večer jsme společně navštívily několik zdejších restaurací a ochutnávaly místní speciality z ryb a dalších darů moře.

 

Na jazykový kurz na Maltě budeme velmi rády vzpomínat. Zážitkově a prakticky zaměřená výuka, profesionální a vřelý přístup lektorů, krásné prostředí u moře, setkání se zajímavými lidmi z různých států, to vše na nás působilo velmi příjemně a motivačně i pro naši další práci. Byl to prostě skvěle prožitý čas.

 

Bc. Táňa Kalinová

Sdílet na Facebook
Zpět...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign