Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

Malta (srpen 2021)

JAZYKOVÝ POBYT

PhDr. Markéta Školoudová

10.-17. 8. 2021

MALTA

 

 

 

 

 

 

MALTA, studijní pobyt v rámci projektu ERASMUS 16. – 20. 8. 2021

 

V horkých srpnových dnech (teploty se přes den pohybovaly nad 36°C) jsem v rámci projektu Erasmus navštívila Maltu, kde jsem měla možnost zdokonalit se v anglické konverzaci nejen při společných dopoledních hodinách, vedených skvělou lektorkou Katharine, rodilou mluvčí z Velké Británie, ale především při odpoledních individuálních hodinách zaměřených na obor porodní asistence.

 

Přání Ruperta, ředitele jazykové školy, ať i mimo vyučování hovoříme anglicky, jsem chtě nechtě splnit musela, protože jsem byla jediná Češka, která byla zrovna v tomto termínu ve škole.

 

Ve skupince nás bylo 8, a opravdu z celého světa. Jedna spolužačka přiletěla dokonce až z Tokia, a tak jsme během společných odpoledních chvil trávených na pláži anebo v restauraci při dobrém jídle (i pití 😊) povídali o všem možném, co nás vzájemně zajímalo.

 

V rámci aktivit jsme se účastnili také poznávacích výletů po okolí, nejraději však vzpomínám na komentovanou 4 hodinovou večerní prohlídku legendárním trojměstím – Birgu, kam r. 1530 připluli Maltézští rytíři.

 

Také přikládám pár fotografií nejen ze školy (kde na terase mají dokonce bazén), ale také z krásné pláže St. Paul´s Bay, po které jsem se každé moc ráda procházela a z Birgu.

 

 

PhDr. Markéta Školoudová

vedoucí studijního programu Porodní asistence

Sdílet na Facebook
Zpět...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign