Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE
výběrové řízení - Erasmus+

výběrové řízení - Erasmus+

Do 15. března 2023 se podávají přihlášky do výběrového řízení programu Erasmus+ pro studijní pobyty a praktické stáže pro příští akademický rok 2022/23. 

Přihlášky do výběrového řízení se podávají nejpozději do 15. března 2023.

Výběrové řízení na zahraniční studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ se koná na základě indviduálních konzultací se Zahraničním oddělením VŠZ, a to po předchozí domluvě mailem (jansa@vszdrav.cz) nebo telefonicky (tel. 724041011).

 

 

 

 

 

POZOR! V rámci programu Erasmus+ je nově možné vyjíždět OPAKOVANĚ na studijní pobyty Erasmus! Hlásit se tedy mohou i studenti, kteří již na pobytu Erasmus byli.

Limitem je 12 měsíců pobytu strávených na studijním pobytu či pracovní stáži Erasmus v rámci jednoho stupně studia (stupeň = bakalářský). Studijní pobyty i stáže se pro tento účel sčítají.

Hlásit se mohou studenti prezenční i kombinované formy, kteří by byli v době výjezdu do zahraničí minimálně ve druhém ročníku bakalářského studia.

Zájemci odevzdají elektronicky vyplněnou a podepsanou přihlášku (přímo koordinátorovi zahraničních vztahů - Mgr. Eva Jansa, M.A. - kancelář 10, 4. patro nebo tajemníkovi VŠZ event. zašlou poštou).

 

 

Bližší informace naleznete: https://www.vszdrav.cz/zahranicni-spoluprace

 

 

Sdílet na Facebook
Zpět...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign