Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

Klinický den Nemocnice Na Homolce

Studenti studijních skupin 1AVS a 1AZZ se v rámci výuky Ošetřovatelských postupů zúčastnili 21. listopadu 2018 klinického dne Nemocnice Na Homolce. Studentům byli představeny základní postupy ošetřovatelské péče a specifika bariérové ošetřovatelské péče včetně izolace pacienta a správných zásad bezpečnosti práce. Součástí klinického dne byla také prohlídka standardního a intermediálního oddělení cévní chirurgie.

Studenti studijních skupin 1AVS a 1AZZ se v rámci výuky Ošetřovatelských postupů zúčastnili klinického dne Nemocnice Na Homolce. Studentům byli představeny základní postupy ošetřovatelské péče a specifika bariérové ošetřovatelské péče včetně izolace pacienta a správných zásad bezpečnosti práce. Součástí klinického dne byla také prohlídka standardního a intermediálního oddělení cévní chirurgie.

Doprovod studentům dělali: za katedru Ošetřovatelství vedoucí katedry Mgr. Eva Marková, Ph.D. a PhDr. Jana Hlinovská, vedoucí oboru Zdravotnický záchranář Mgr. Jaroslav Pekara, Ph.D. a koordinátorka odborných praxí Mgr. Renata Procházková.

Děkujeme za vstřícnost a věnovaný čas a to především hlavní sestře paní Vivianě Pokorné.  

Sdílet na Facebook
Zpět...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5
IČ: 272 35 530
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign