Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
EN RU DE

Ambulance Audiologie-foniatrie

Ambulance Audiologie-foniatrie s.r.o. bych ráda sdílela s Vašimi studenty/absolventy pracovní nabídku zdravotní sestry/bratra

Dobrý den,

 

jménem ambulance Audiologie-foniatrie s.r.o. bych ráda sdílela s Vašimi studenty/absolventy pracovní nabídku zdravotní sestry/bratra.Do zdravotnického střediska Audiologie foniatrie s.r.o. (www.audiologie-foniatrie.cz<http://www.audiologie-foniatrie.cz>), sídlící na Poliklinice Zelený pruh (Praha 4 - Braník), hledáme zdravotní sestru/bratra.

 

Zdravotní bratr/sestra by organizoval/a chod ordinace, která se zaměřuje na kompenzaci sluchu, zároveň by komunikoval/a s pacienty, dělal/a vstupní vyšetření a postupně i audio měření, také by pracoval/a s ambulantním softwarem.


Spolupráce je multioborová - s doktorem a akustickým poradcem. Nový člen bys vystupoval jako Audio sestra/bratr, která/ý je pravou rukou doktora.


Aktuálně potřebuje ordinace obsadit středy od 12:30 do 18:00 a čtvrtky od 7:30 do 16:00 (poloviční úvazek). Ale v ordinaci jsou otevřeni i plnému úvazku dle ordinačních hodin viz. https://www.audiologie-foniatrie.cz/ordinacni-hodiny . Zároveň je možné z polovičního úvazku postupně přejít na plný.


Požadavkem pro práci je status zdravotníka, nikoli zkušenost v audiologii/foniatrii. V ordinaci jsou připraveni zdravotní sestru/bratra vše naučit.

 

Tereza Tišlerová
CONECTIO Group

Sdílet na Facebook
Zpět...
KONTAKTY

Duškova 7, 150 00 Praha 5 (mapa)
IČ: 272 35 530
Vltavská 585/14, Praha 5 (mapa)
AED defibrilátor ve vestibulu školy
Všechna práva vyhrazena ©
2021
Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. | Cookies
Vytvořilo studio: InGenius Webdesign