building of school

Kontakty:

Vysoká škola zdravotnická, o.p.s. v Praze 5, Duškova 7, 150 00 Praha 5
IČ: 272 35 530

dotazy online
telephone

sekretariát: 210 082 412AED
ve vestibulu školy


Pravý diplom
Pravý diplom.cz

Vítejte na stránkách naší školy

Vážení absolventi,

 

Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. se zapojila do celorepublikového šetření mezi absolventy vysokých škol v letech 2013-2017, jehož cílem je získání zpětné vazby o Vašem vysokoškolském studiu, následném uplatnění na trhu práce a hodnocení kvality absolvovaného studia v souvislosti s přechodem na trh práce. Výzkumný projekt ABSOLVENT 2018 je zastřešen Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a jeho cílem je získat potřebné informace pro nastavení vysokoškolské politiky.

Současně probíhá výzkumné šetření EUROGRADUATE, které je obdobou téhož, ale na šetření participuje také Evropská komise.

 

 

 

 


Děkujeme za podporu našich studentek v soutěži Sestra sympatie

Našim studentkám Michaele Švarcové a Kateřině Meindlové se podařilo probojovat do velkého finále soutěže Sestra sympatie. Finále proběhlo v rámci 8. reprezentačního plesu sester SESTRY NA SÁL!, který se konal 24. února 2017 na Žofíně. Kateřina Meindlová získala ocenění SESTRA SYMPATIE PLESU! Moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

 

 


 

 

Vysoká škola zdravotnická, o. p. s. opět FAKULTOU ROKU

Vážení absolventi,

chtěli bychom Vás poprosit o podporu v soutěži FAKULTA ROKU 2017. Škole se podařilo, především díky Vám, v roce 2015 a 2016 získat 1. místo v kategorii Zdravotnictví - veřejné a soukromé.

Hlasování probíhá do konce února na tomto odkaz: http://www.fakultaroku.cz/skoly/3297/

Věřte, že Vaše reference jsou pro nás velice cenné a moc si jich vážíme. Děkujeme!!!

 

 

 


 

 

Vyhledat v textu


Unicredit bank

U KONTO


nemamkolej.cz